Skip to main content Skip to search

Warunki współpracy

Warunki współpracy

Zdecydowałeś się na zamówienie profesjonalnych tekstów na swoją stronę? Poznaj etapy współpracy.

Uzgodnienie zakresu zamówienia

Realizację poprzedza ustalenie potrzeb, czyli zakresu współpracy oraz analiza tego, co dla ciebie najważniejsze. Im lepiej znam oczekiwania, tym bardziej trafne teksty mogę napisać. W trakcie wymiany maili czy rozmów telefonicznych uzgodnimy, ile tekstów jest potrzebnych, jaki powinny mieć charakter oraz długość, porozmawiamy na temat pozycjonowania twojej strony i twoich oczekiwań. Będę się starała jak najlepiej poznać twoje cele, specyfikę twojej branży, a jeśli będzie potrzeba, wykonam także audyt twojej strony lub jej planowanej struktury, wspierając cię w procesie decyzyjnym.

Wykonam również analizę konkurencji i twojej branży. To pozwoli mi zaproponować trafne rozwiązania, które warto wdrożyć na twojej stronę.
Efektem tego etapu współpracy jest określenie zakresu i twoich potrzeb:

  • Ustalenie zakresu, struktury tekstów i ich przeznaczenia.
  • Ustalenie preferowanych długości tekstów.
  • Uzgodnienie potrzebnych słów kluczowych do pozycjonowania.

Oferta na pisanie tekstów

Po wnikliwym zapoznaniu się z potrzebami mogę przedstawić ofertę, uwzględniając zarówno koszty realizacji, jak i potrzebny na nią czas. Dokładam starań, aby klienci nie musieli długo czekać na zamówione teksty, bo czas to pieniądz.

Złożenie zamówienia

Po akceptacji warunków współpracy wystarczy już tylko potwierdzić chęć złożenia zamówienia i przesłać dane do faktury. Po potwierdzeniu zamówienia obustronnie traktujemy decyzję jako zobowiązującą.

Pisanie tekstów – realizacja

Ze strony zamawiającego na tym etapie nie jest wymagane zaangażowanie. Ten etap produkcji pozostaje w pełni po mojej stronie. Dokonuję analiz, badam konkurencję i jej działania, poznaję branżę oraz profil grupy docelowej. Dzięki temu mogę napisać trafne teksty na stronę www, które nie tylko pozwolą cię odnaleźć, ale również trafią w oczekiwania twoich klientów.

Po napisaniu tekstów wysyłam je mailem w pliku Word do oceny.

Korekta tekstów

Po otrzymaniu tekstów przychodzi czas na ocenę mojej pracy. Jeśli teksty wpisują się w twoje potrzeby i nie masz uwag, wystarczy informacja o ich akceptacji. Jeśli w którymś miejscu minęłam się natomiast z oczekiwaniami, przechodzimy do etapu korekty. Korekta jest wliczona w cenę. Aby wykonać poprawki, potrzebuję tylko wskazówek, które miejsca wymagają zmian. Wykonuję je od przysłowiowej ręki i z reguły nie zajmuje to wiele czasu. Uwagi możesz mi przekazać w dowolnej, dogodnej dla ciebie formie: w postaci notatki w punktach, w trybie śledzenia zmian w przesłanym pliku lub oznaczonych w nim komentarzy. Istotne, abym wiedziała których fragmentów ma dotyczyć korekta i jaki ma być jej zakres.

Akceptacja zamówionych tekstów

Po korekcie przechodzimy do ostatniego etapu współpracy, czyli akceptacji zleconych tekstów, z którą w parze idzie wystawienie faktury VAT.

Liczy się twoja wygoda

Przebieg współpracy został dostosowany do potrzeb klientów. Wypracowane metody umożliwiają mi sprawną realizację w krótkim terminie oraz pewność, że napisane przeze mnie teksty www są dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Jestem elastyczna i otwarta na propozycje. Jeśli więc potrzebujesz w zakresie realizacji czegoś więcej – koniecznie mnie o tym poinformuj. Na pewno znajdziemy dogodne rozwiązanie, które pozwoli mi dopasować warunki kooperacji do twoich oczekiwań.

Dlaczego warto mnie wybrać?

  • Doskonała jakość i styl – w pierwszym mailu otrzymasz portfolio.
  • Piszę teksty dla wszystkich branż.
  • Wiedza poparta ponad 15-letnim doświadczeniem.
  • Weryfikacja merytoryki poprzedzona analizami.
  • Krótkie terminy, rynkowe ceny.
  • Wystawiam faktury VAT.

Chcesz zobaczyć, jak piszę?

Na życzenie wyślę bogate portfolio z próbkami prac z różnych branż.