Skip to main content Skip to search

Korekta i redakcja tekstów

Redakcja i korekta tekstów

Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, teksty idealne

Każdą treść można napisać na wiele sposobów. Niezależnie od tego, czy tekst jest długi, zwięzły, fachowy czy lekki w przekazie, powinien być bezwzględnie poprawny oraz przyjazny dla czytelnika. Dobór słów, konstrukcja zdań, stylistyka, wartość merytoryczna oraz poprawność językowa – to wyznaczniki treści wysokiej jakości. Nie ma znaczenia, czy chodzi o artykuł na bloga, książkę, publikację specjalistyczną w prasie branżowej, czy też o tekst ofertowy na stronę www, tekst napisany z błędami, zawsze razi w oczy, odstrasza i deprecjonuje dobre imię autora lub firmy.

Korekta i redakcja tekstów w pełnym zakresie

Zajmuję się zarówno korektą pod kątem poprawności językowej oraz stylistycznej, jak i redakcją, stapiając tekst w całość, wyłapując niuanse spójności merytorycznej i korygując zaburzony ciąg treści oraz jej brzmienia.

Korekta i redakcja tekstów wykonywana jest w ustalonym zakresie i dotyczyć może dowolnych treści: teksty na strony www, artykuły branżowe, eksperckie, teksty na blogi, książki i opracowania do publikacji.

Redagowanie tekstów — uzyskaj 110% jakości

Prezentowane w otoczeniu firmy teksty są jej wizytówką. Mają wspomagać sprzedaż, budować pozytywne relacje, wzbudzać zaufanie i być przystępne. To przez pryzmat publikowanych treści postrzegana jest marka. Nie można więc pozwolić sobie na treści, które nie są zrozumiałe, ani na błędy językowe, które będą podkopywały dobry wizerunek.

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich tekstów, jeśli dostrzegasz, że reakcja czytelnika na nie jest inna, niż planowałeś lub chcesz się upewnić, że treści są bezbłędne, podejmę się korekty treści, dając im drugie życie i zmieniając tak, żeby z wysoką skutecznością służyły twojej firmie.

Korekta, redakcja — zakres współpracy

Korekta i redakcja tekstów obejmuje wszystkie rodzaje błędów: ortograficzne, gramatyczne, stylistyczne, interpunkcyjne, składnię, styl i formy zapisu, eliminowane są sformułowania niezrozumiałe i powtórzenia. Tekst w całości brzmi spójnie, logicznie i gładko, jest poprawny i przyjemnie się go czyta.

Redagowanie treści w skuteczny sposób zmienia odbiór i nadaje tekstom zupełnie nowy wymiar.

Dlaczego warto mnie wybrać?

  • Doskonała jakość i styl – w pierwszym mailu otrzymasz portfolio.
  • Piszę teksty dla wszystkich branż.
  • Wiedza poparta ponad 15-letnim doświadczeniem.
  • Weryfikacja merytoryki poprzedzona analizami.
  • Krótkie terminy, rynkowe ceny.
  • Wystawiam faktury VAT.

Chcesz zobaczyć, jak piszę?

Na życzenie wyślę bogate portfolio z próbkami prac z różnych branż.