Skip to main content Skip to search

Artykuły na blogi

Artykuły na blogi

Blogi firmowe — postaw na profesjonalizm i pozwól się dostrzec

Blogi i media społecznościowe to doskonałe miejsca do budowania marki, utrzymywania relacji z otoczeniem firmy i informowania zainteresowanych o ważnej dla nich branży. Prowadzenie bloga firmowego pozwoli ci zaprzyjaźnić się ze swoimi odbiorcami, skracając zbędny dystans. Regularnie publikowane teksty na blogu są istotnym elementem strategii rozwoju.

Profesjonalne artykuły na blogi — skuteczny kanał promocji

Odbiorca usług czy produktów szuka informacji na twój temat. Profesjonalnie prowadzony blog firmowy i profil w portalu społecznościowym, to doskonały sposób na komunikację z odbiorcami. Dzięki nim możliwy jest dialog między firmą a klientami, marka zyskuje opinię otwartej na potrzeby odbiorców. Dobrze prowadzony profil przywiązuje do firmy, pozwala lepiej ją poznać i pomaga poszerzyć grono zainteresowanych. Istotna jest także pamięć, dzięki „żyjącemu” profilowi w mediach społecznościowych i regularnie aktualizowanym artykułom blogowym nie pozwalasz odbiorcom o sobie zapomnieć.

Teksty na bloga — pozwól odbiorcy być na bieżąco

Kontakt z klientami pokazuje im, że są dla ciebie ważni, udowadnia, że troszczysz się o ich potrzeby i dbasz o stały rozwój. Dzięki komunikacji możesz sprawdzić reakcje na prowadzone akcje, promocje i wprowadzane produkty/usługi i dowiedzieć się, czego poszukują twoi klienci.

Obok budowania wizerunku, blog firmowy wspiera również SEO i pozwala uzyskać lepsze wyniki pozycjonowania. Publikowane na łamach bloga artykuły z frazami kluczowymi wspierają przewagę konkurencyjną i są relatywnie tanim oraz prostym narzędziem reklamy.

Stały kontakt – bądź zauważalny

Wykorzystując blogi i media społecznościowe, możesz wykazać się wiedzą ekspercką i udowodnić potencjalnym klientom, że jesteś najlepszym wyborem. Masz szansę reagować na zmienne potrzeby rynku i pozostać w stałym kontakcie z tymi, do których chcesz dotrzeć.

Wykorzystaj potencjał bloga i czerp z niego liczne korzyści.

Dlaczego warto mnie wybrać?

  • Doskonała jakość i styl – w pierwszym mailu otrzymasz portfolio.
  • Piszę teksty dla wszystkich branż.
  • Wiedza poparta ponad 15-letnim doświadczeniem.
  • Weryfikacja merytoryki poprzedzona analizami.
  • Krótkie terminy, rynkowe ceny.
  • Wystawiam faktury VAT.

Chcesz zobaczyć, jak piszę?

Na życzenie wyślę bogate portfolio z próbkami prac z różnych branż.