Blogi i profile społecznościowe

Postaw na popularność i pozwól się dostrzec.

Media społecznościowe i blogi to doskonałe miejsce do budowania marki, utrzymywania relacji z otoczeniem firmy i informowania zainteresowanych o ważnej dla nich branży. Dzięki nim możesz zaprzyjaźnić się ze swoimi odbiorcami, skracając zbędny dystans.

Skuteczny kanał promocji.

Odbiorca twoich usług szuka informacji na twój temat. Profesjonalnie prowadzony blog firmowy, konto w portalu społecznościowym - to doskonały sposób na komunikację z odbiorcami. Dzięki nim możliwy jest dialog między toba a klientami. Dobrze prowadzony profil przywiązuje do twojej marki, pozwala lepiej ją poznać i pomaga poszerzyć grono zainteresowanych.

Bądź na bieżąco.

Kontakt z klientami pokazuje im, że są dla ciebie ważni, udowadnia, że troszczysz się o ich potrzeby i dbasz o stały rozwój swojej marki. Dzięki komunikacji możesz sprawdzić reakcje na prowadzone akcje, promocje i wprowadzane produkty i dowiedzieć się, czego poszukują twoi klienci. 

Stały kontakt – bądź zauważalny.

Wykorzystując media społecznościowe i blogi możesz wykazać się wiedzą ekspercką, udowodnić potencjalnym klientom, że jesteś najlepszym wyborem. Masz szansę reagować na zmienne potrzeby rynku i pozostać w stałym kontakcie z tymi, do których chcesz dotrzeć.
 
Dlaczego warto mnie wybrać?
  • Doskonała jakość i styl - w pierwszym mailu otrzymasz portfolio.
  • Piszę teksty dla wszystkich branż.
  • Wiedza poparta ponad 15-letnim doświadczeniem.
  • Weryfikacja merytoryki poprzedzona analizą konkurencji.
  • Krótkie terminy - nawet 8h.
  • Wystawiam faktury VAT.