Pisanie tekstów na strony www.

Teksty www - wiedza poparta doświadczeniem.
 
Ponad 15 działania lat w branży internetowej pozwoliło mi zdobyć wiedzę, z pomocą której jestem dziś w stanie dokonać skutecznej analizy i dobrać odpowiednie środki, które pozwolą zrealizować postawione cele. 
 
Oferuje konsultacje w zakresie struktury strony internetowej i wsparcie w zbudowaniu jej funkcjonalności tak, aby dla docelowych odbiorców była źródłem poszukiwanej wiedzy.
 
Pisanie tekstów poprzedza każdorazowo analiza materiałów źródłowych i weryfikacja ich wartości tak, aby tworzone treści były najwyższej jakości – stylistycznej i merytorycznej.
 
Indywidualne podejście – teksty, które spełnią potrzeby.
 
Pisanie tekstów na strony www opiera się na poznaniu specyfiki branży i potrzeb, określanych przez zamawiającego. W uzgodnieniu z klientem poszukuję rzetelnych źródeł, które pozwalają stworzyć wiarygodne treści, wpisane w potrzeby ich odbiorców.
 
Budowanie pozycji w wyszukiwarkach.
 
Teksty są pisane pod kątem naturalnego pozycjonowania. Zawierają zadane słowa kluczowe i umożliwiają bezproblemowe indeksowanie w wyszukiwarce Google, zwiększając popularność. Każdy tekst jest unikalny i napisany od podstaw.
 
Dlaczego warto mnie wybrać?
  • Doskonała jakość i styl - w pierwszym mailu otrzymasz portfolio.
  • Piszę teksty dla wszystkich branż.
  • Wiedza poparta ponad 15-letnim doświadczeniem.
  • Weryfikacja merytoryki poprzedzona analizą konkurencji.
  • Krótkie terminy - nawet 8h.
  • Wystawiam faktury VAT.
Przyjemność z czytania skuteczną zachętą.
 
Teksty na strony internetowe pisane są w zamyśle nawiązania z czytającym relacji. Sprawienia, żeby czytało się je z przyjemnością oraz z nastawieniem na wywołanie pożądanej reakcji odbiorcy.
 
Zadaniem treści jest przyciągnięcie zainteresowania, wzbudzenie zaufania oraz budowanie stabilnej, generującej zyski marki.

Gotowe teksty przekazywane są do oceny, po czym nanoszona jest dowolna liczba poprawek i korekt.